Viniseera kedvező áron

Szőlőmag kivonat
Szőlőmag kivonat

Manapság számos olyan termékkel találkozhatunk, amelyek gyümölcsből készültek, azonban nem mindegyik esetben a gyümölcs húsát használják fel, hanem olykor a gyümölcs magjából készül a termék. A szőlőmag kivonat kiváló termék, aminek a fogyasztására több lehetőség is akad. Fogyasztható joghurtba, teába, vagy salátába keverve, azonban felhasználható kenyérkészítés esetén is. A kivonat gyakran alkalmazott daganatos betegségek esetén. Egy kutatás során derült fény a szőlőmag kivonat egyik jótékony tulajdonságára. A készítmény leukémiás sejtekhez való hozzáadása után, a daganatos sejtek önmagukat kezdték el pusztítani. A kivonat nemcsak leukémiás betegség esetén, hanem számos más daganatos betegség esetén is alkalmazható. A szőlőmag kivonat nem kellemetlen ízű, így fogyasztása nem jelent majd gondot. Bátran használható a hétköznapokban, hiszen sok fontos anyagot tartalmaz. A vörös szőlőmag őrlemény kedvező áron rendelhető meg. Fogyasztási javaslatairól az áruház felületén, valamint a termék csomagolásán olvashatnak bővebben az érdeklődők.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás