Videólámpa különféle kivitelekben

Videólámpa

A videózás megköveteli a folyamatos és egyenletes fény biztosítását, ugyanakkor néha fényképezés során is szükség lehet egy állandó erősségű fényforrásra. Ehhez nyújt megoldást az energiatakarékos LED videólámpa, ami a fényképezőgép vakupapucsára csatlakoztatható. A géphez csatolt készítőre majd további videólámpa panelek is rögzíthetőek, így szükség esetén megsokszorozható a fény erőssége.

A studioeszkozok.hu webshopban csomagban rendelhető meg ez a kiegészítő, amihez így egy akkumulátor és egy töltő kíséretében juthat hozzá. Sőt, amennyiben a magasabb árkategóriából választ, akkor olyan szabályozható teljesítményű videólámpa tulajdonosa lehet, amit távirányítóval, illetve iOS vagy Android mobil applikációval is tud vezérelni.

A kínálatban szereplő változatok teljesítményben és felszereltségben is eltérhetnek egymástól, így alaposan gondolja át, hogy mire van szüksége és az alapján válassza ki a megfelelő paraméterekkel rendelkező videólámpa szettet! Ha segítségre szorul, az oldal munkatársai készséggel állnak a rendelkezésére.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás