Valóban jó az UV álló kültéri szövet?

Nincs is annál jobb, mint álmos nyári délutánokon ejtőzni a nyugágyon, miközben lágyan simogatják az arcunkat a meleg napsugarak. Ha azt szeretné, hogy a kerti bútor ne csak kényelmes, de sokáig tartós maradjon, akkor jó UV álló kültéri szövet mellett letenni a voksot. Tény, hogy ez az anyag kicsivel drágábbnak tűnik, de érdemes hosszú távú befektetésként gondolni rá.

Értelemszerűen a kültéren sokkal több hatás éri a kárpitot, ami nagyban roncsolja azokat és ennek köszönhetően rövidebb élettartammal kell számolni. Az UV álló kültéri szövet esetében ez a veszély nem áll fenn, legalábbis egyáltalán nem olyan hamar, így a kedvelt darab sokáig szép marad.

A másik fontos tulajdonság lehet a vízlepergetés. Persze ilyenkor sem okos dolog kint hagyni az esőben, ám biztosak lehetünk benne, hogy a váratlan meglepetésként megjelenő nyári zápor nem fogja egyből tönkretenni az anyagot. Összefoglalva, hosszú távon sokkal olcsóbb, ha egy UV álló kültéri szövetbe fekteti a pénzét, így nem kell mindig újat venni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás