Válassza a Brit Premium tápot, hogy kutyája egészséges legyen!

Brit prémium
Brit premium

Elkötelezett gazdiként nagyon sok mindenre oda kell figyelnie az embernek. Például arra, hogy kedvencének legyen elég helye és ideje mozogni, tudja levezetni az energiáját, érezze a törődést, a szeretetet, a foglalkozást. Természetesen vigyázni kell arra, hogy milyen táplálékot kap. A Brit Premium kutyatáp minőségi kutyaeledel, ami természetes összetevőket tartalmaz. Ezek tele vannak fehérjékkel és olyan zsírokkal, amelyekre az állatnak szüksége van ahhoz, hogy megfelelően tudjon fejlődni és legyen elegendő energiája.

Ez a nagyobb kutyák igényeinek is megfelel, így nem kell attól félni, hogy egy nagyobb testű állat esetleg nem jut hozzá mindahhoz, amire a szervezetének szüksége van. A megfelelő fehérje mennyiség, illetve a szükséges szénhidrát biztosítja, hogy a kutya egészséges maradjon. Ha Önnek is fontos az, hogy kedvence remek egészségi állapotban legyen, válasszon bizalommal a Brit Premium termékcsaládból! Ilyen kiváló minőséget talán máshol nem is talál, vagy legalábbis nem túl gyakori helyen.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás