Utazó bőrönd vásárlásakor fontos a méret

Ahogy közeledik a nyár, egyre többen kezdik tervezgetni az egész évben várt nyaralást, megfelelő szállás és repülőjárat után kutatva. Mivel ez a szervezés legnehezebb és időigényesebb része, ezért sokan úgy gondolják, hogy ezzel minden el is van intézve.

De gyakran csak az utazás előtti órákban derül ki, hogy nincs mibe pakolni, mert éppen tönkrement vagy kicsi az utazó bőrönd. Ilyenkor már igazán nehéz pótolni a hiányosságokat, ezért tanácsos a tervezés időszakában elgondolkodni azon, hogy rendelkezésre áll-e a megfelelő utazó bőrönd.

A vásárláskor érdemes több szempontot is figyelembe venni, azonban különösen repülőgéppel való utazás során, elsősorban a méretnek van nagy jelentősége, hiszen az ingyenesen szállítható poggyászok súlya és mérete korlátozott.

Érdemes azon is elgondolkodni, hogy legyen-e kereke az utazó bőröndnek, illetve a hölgyeknél gyakran a mintázat sem utolsó szempont. Ennél azonban talán lényegesebb az, hogy a minőségi termékeket kínáló márkák garanciát is vállalnak utazó bőrönd mindegyikére.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás