Újratervezés, út a jövő felé!

Újratervezés Carla Gallival

Bizonyára mindenkivel előfordul, hogy az életének egy adott szakaszában változásra van szüksége. Az újratervezés olyan képzés, aminek keretein belül a résztvevőnek lehetősége nyílik arra, hogy a múlt negatív meggyőződéseit, mintáit fel tudja dolgozni és az életét képes legyen új alapokra helyezni.

Azt közvetíti, hogy mindig lehetőség nyílik egy új kezdetre, önmagunk megismerése által. Ez egy önismereti kurzus, ami olyan tudást nyújt, amit azonnal hasznosítani tud.

Az itt megszerzett tudás utat mutat a kapcsolatokban felgyűlt feszültségek, a stresszes helyzetek kezelésében, megtanítja miként lehet elengedni a múlt sérelmeit és a jövő félelmeit. Az újratervezés azt sugallja, hogy működésbe lehet hozni az emberben rejlő energiákat és pozitív irányba lehet terelni a gondolatokat.

Az újratervezés tréning segít abban, hogy felismerjük a nagyszerű lehetőségeket és élni tudjunk ezekkel. Megismerteti a vonzás törvényét, vagyis be lehet vonzani azokat a dolgokat, amiket szeretnénk. Ha az ember ismeri önmagát, akkor tudni fogja azt is, hogy mire van szüksége a boldogsághoz.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás