Újabb rengések – Ön is segíthet a Nepal segélyvonal hívásával

Jelentős károkat okozó földrengés
Jelentős károkat okozó földrengés

A legújabb hírek szerint, nem egész két héttel az első 7.8 erejű földrengés után, Nepált újabb rengések rázták meg, aminek erőssége az első jelentések szerint nem sokban maradt el az elsőhöz képest. Ugyanis ez 7.3-as erősségű volt. Mivel még az április 25-i rengéseket követő helyreállítás javában tart, így most még inkább aktuális a Nepal segélyvonal hívása. Hiszen, már az első rengéssorozat miatt, nagyon sok épület romokban hever és az élet teljes egészében a katasztrófa helyreállítása körül forog. Az első rengések a fővárostól, Katmandutól nyugatra, míg a mostani ettől keletre volt. A Nepal segélyvonal hívásával, mindenki a saját lehetőségei szerint járul hozzá a helyreállításhoz. Ugyanis ilyen esetben minden segítség szükséges és még a legkisebb is számít. Hiszen a pénz is sokat számít, de már a segítség szándéka is sokat jelent. A mostani rengések természetesen pánikot váltottak ki a lakosság körében és még Indiában, Delhiben is érezni lehetett a lökéseket. Ökumenikus segélyszervezetünk a Nepal segélyvonal megnyitásával a befolyó összegekből folyamatosan indítja az éppen szükséges szállítmányokat. 

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás