Új nyomtató patron beszerzése

Nyomtató patron
Nyomtató patron

Egy nyomtató naprakész üzemeltetéséhez minden nyomtatáshoz szükséges eszköznek kéznél kell lennie. A nyomtató patron az egyik ilyen eszköz. A patron cseréjét akkor kell megejteni, ha a számítógép azt jelzi, hogy a benne tárolt festék kifogyott. Az egyszerű otthoni tintasugaras nyomtatók általában egy fekete és egy színes festékkel teli nyomtató patront használnak. Vannak olyan nyomtatók, hogyha az egyik kifogy a használat során, akkor nem enged tovább nyomtati, még akkor sem, ha a másik patronban még van festék.

Ilyenkor károsodással járna, ha mégis nyomtatna a számítógép. Akkor is megtörténhet, hogy nem sikerül a nyomtatás, ha újratöltött vagy nem megfelelő gyártmányú nyomtató patron kerül a gépbe. A patronba épített chipet nem képes ilyenkor felismerni a készülék és nem tudja teljesíteni a nyomtatási parancsot. Ezért figyelmesnek kell lenni akkor, amikor a nyomtató patron cseréjére kerül a sor, hogy mindenképpen csak a megfelelő gyártmányú kerülhessen bele! Viszont megeshet az is, hogy az újratöltés után “üres” jelzést ad a chip, így ezért nem enged nyomtatni a gép.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás