Új és használt kombájn eladó

Nagyon sok földműves gazdának van traktorja. Olyanoknak is, akiknek csak néhány hektárnyi művelhető területük van, viszont aratógéppel már kevesen rendelkeznek. Tehát mindenképpen sokakat érdekelhet a kombájn eladó hirdetés, azonban vigyázni kell, mert egyáltalán nem mindegy, hogy ki az eladó fél.

A Giga Farm Kft. egy több éves szakmai tapasztalattal bíró, minden tekintetben megbízható vállalat, amely nem csupán mezőgazdasági munkagépek és alkatrészek forgalmazásával foglalkozik, hanem bérmunkákat is vállal. Utóbbi szolgáltatás legfőképpen a kisebb földekkel rendelkezőknek jöhet jól, hiszen ők aligha lehetnek érdekeltek kombájn eladó ügyben.

Mindenféle talajművelési feladatot rá lehet bízni a cég munkatársaira, akiknek ezenkívül a bérpermetezés és az aratás is a kínálatuk részét képezi. Vadonatúj és használt kombájn eladó egyaránt van, azonban részletes terméklistát és árajánlatot nem lehet találni a gigafarm.hu honlapon, hanem az ügyfélnek kapcsolatfelvételt kell kezdeményeznie a bővebb információkhoz.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás