Ügyvéd a zsarolás esetében

Mi számít zsarolásnak?
Mi számít zsarolásnak?

Volt már olyan helyzetben, amikor jogtalan haszonszerzés miatt fenyegetéssel vagy akár erőszakkal is arra kényszerítették, hogy olyasmit tegyen, amit nem akar? Esetleg éppen Ön az, aki hasonlót cselekedett mással? Ez bizony a zsarolás vádja alá esik, és 2-től 8 évig terjedő szabadságvesztéssel jár.

Természetesen, a büntetés megszabásához számos tényező járul hozzá, ami esettől függ, ugyanis nem mindegyik zsarolás egyforma, valamint az eredmények is eltérőek. Annyi viszont biztos, hogy ha ilyen vád éri Önt, akkor mihamarabb ügyvédre van szüksége.

Olyasvalakivel kell felvennie a kapcsolatot, aki alaposan átvizsgálja az ügyét, és minél hamarabb el is kezd foglalkozni vele. Sőt, az is nagyon fontos, hogy alaposan felkészítse Önt a tárgyalás lezajlására, hiszen minden simábban megy, ha a vádlottat nem érik meglepetések. A zsarolás nagyon tág fogalom, és csak egy erre képzett ügyvéd tudja igazán, hogy milyen feltételek mellett ítélhetik el a védencét. Éppen ezért ajánlott már az első percektől kezdve felkeresni valakit, aki képviseli.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás