Ubuntu 10.04 Load average felügyelése

Ubuntu 10.04 Load average

Amikor egy új számítógépet vásárolunk, akkor számos operációs rendszer közül választhatjuk ki azt a típust, amely megfelel az általunk támasztott követelményeknek. Szükséges lehet az Ubuntu 10.04 Load average felügyelete, mivel az Ubuntu rendszer ezen változata alatt előfordulhat, hogy a Load average értékek túl magasak. Azonban a hiba forrását könnyen megtalálhatjuk, ha begépeli a honlapomon olvasható parancsokat. Általában a DVD olvasó/író okozza a magas értéket. Amennyiben elfogadhatatlan az Ubuntu 10.04 Load average érték, akkor egyszerűen orvosolhatjuk a problémát. A DVD olvasó firmware frissítése megoldást jelenthet a problémánkra, az új firmware általában letölthető a gyártó oldaláról. Ha még nem végeztünk firmware frissítést, akkor hasznos lehet számunkra a sudo hal-disable-polling –device /dev/sr0 parancs. Ha nincs szükségünk a DVD olvasóra, akkor az Ubuntu 10.04 Load average hiba igazán egyszerűen kiküszöbölhető, hiszen elegendő kikötnünk a hibás értékeket eredményező eszközt.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás