Tudományosan is alátámasztott a lúgos víz hatása

A lúgos víz hatása több szempontból is pozitív

Már régóta azon fáradozol, hogy néhány kilót leadj a testsúlyodból, azonban hiába is próbálkozol a csodaként beharangozott módszerekkel, nem használtak semmit, hiszen most is ugyanott tartasz? Tudtad, hogy a lúgos víz hatása a felesleges úszógumik leadásában is megmutatkozik?

Bár sokan kételkednek benne, de a rendszeres fogyasztása valóban segít megszabadulni néhány felesleges kilótól. Amúgy is lépten-nyomon arról hallhatunk, hogy mennyire fontos lenne napi szinten ilyen folyadékot fogyasztani, hiszen a lúgos víz hatása csakis pozitívnak bizonyult több kutatás során is. A súlyvesztő jellege abból fakad, hogy kiegyenlíti és normális szintre állítja a test pH értékét, aminek köszönhetően a sejteknek már nem kell zsírszövetek termelésével védekezniük ellenük.

A zsírszövetek csökkenésével egyértelműen elindul a kívánt fogyás, vagyis kezdenek eltűnni a természetes úszógumik az ember derekáról. Látható, hogy a lúgos víz hatása vitathatatlan, ezért tanácsos napi szinten fogyasztani, hiszen ezzel a saját szervezetünk egészséges működését segítjük elő.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás