Toro T5 rotoros szórófej extra igényekhez

Toro T5 rotoros szórófej

A nagy nyári melegben sajnos előfordulhat, hogy többször igényelnek a növények öntözést. Célszerű a kora reggeli és az esti órákra időzíteni a locsolást, hiszen a növények levele megéghet. A Toro T5 rotoros szórófej képes kiegészíteni minden öntözési szokást. A nagyobb területen befüvesített kertekbe érdemes több zónára felosztani az öntözést. A nagyobb sugárban locsoló fejek gyümölcsfák és virágok esetén is alkalmazható. Nem szabad elfeledkezni a veteményesről sem, mivel a zöldségek is igénylik a folyamatos csapadékellátást.

Ha az eső több napon keresztül nem esik és a hőmérséklet magas, akkor napközben is öntözni szükséges. Amennyiben erre nincs lehetősége, akkor vásároljon egy Toro T5 rotoros szórófej modellt, ami az extra öntözési igényeket is ellátja! A különleges Toro T5 rotoros szórófej nem fog tönkremenni, még kútvíz használat esetén sem. Azonban oda kell figyelni a megfelelő minőségű szűrő alkalmazására is! A kútvízben lévő vas és vízkő bizony hosszútávon nem egészséges az öntözőrendszer alkatrészeinek.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás