Tiszta tengerből származó kriella krill olaj

Krill rákok
Krill rákok

A táplálék kiegészítők piaca rohamosan fejlődik, hiszen sokan részesítik előnyben ezeket a készítményeket a gyógyszerekkel szemben. Ugyanis a természetből származó anyagok sokoldalúan és kíméletesen hatnak az emberi szervezetre a vegyi anyagoknál.

A kriella krill olaj a maga egyedi összetételű Omega 3 olajával egyre kedveltebb a vásárlók körében. A még tisztának számító antarktiszi vizek mélységeiből történik a kriella krill olaj alapanyagának halászata.

A krill rákok planktonokkal, algákkal táplálkoznak és a tápláléklánc alján helyezkednek el. Eddig csak a bálnák fogyasztották őket óriási mennyiségben, most viszont meg kell osztozniuk az emberekkel, ami nem kis kihívás.

A halakban szintén megtalálható az Omega 3 olaj, sőt, nagyobb mennyiségben mint a rákokban. Viszont ez utóbbi az emberi szervezet számára sokkal jobban hasznosítható, ezért jóval értékesebb. A kriella krill olaj kapszulázása azonnal, a halászhajón történik, így a lehető legminimálisabb értékvesztéssel kerül a fogyasztókhoz.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás