Thor kalapácsa uraknak készült ékszereken

Sok férfi tart attól, hogyha ékszert viselne, akkor az feminin jelleget kölcsönözne a megjelenésének. Pedig ez egyáltalán nincs így. Amennyiben olyan erőt sugárzó darabot választanak, amin például Thor kalapácsa jut főszerephez, akkor semmiképpen sem fognak nőiesek lenni, sőt, a maszkulin megjelenését remekül tudják majd általa kihangsúlyozni.

Ugyanis Thor kalapácsa egy olyan viking istenhez köthető, aki a nagy erejéről és a természetfeletti képességekkel bíró pörölyéről híres, akit az emberiség védelmezőjének tartottak. Nem beszélve arról, hogy maga a szimbólum sem igazán egy finom, nőcis valami, hanem határozott vonalainak köszönhetően, sokkal inkább tiszteletet parancsoló.

Ha eddig is kacérkodott a különböző kiegészítők viselésének gondolatával, de nem találta meg a megfelelőt, vagy most ezen cikk miatt merült fel Önben, hogy érdemes lenne egy próbát tenni, akkor a VikingShop kínálatában szereplő Thor kalapácsa ékszerek jó kiindulópontot jelenthetnek mindkét esetben. Nézzen szét a weboldalon és viseljen bátran nyakláncot, karkötőt, sőt, akár szakáll gyűrűt is!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás