A tetőcsomagtartó bérlés nagy dobozokhoz is kiváló

Tetőcsomagtartó bérlés
Tetőcsomagtartó bérlés

A stilusosutazas.hu weboldalon rengetegféle terméket megtalálhat, amelyeket egyszerűen lehet bérelni is. Az internetes weboldalon megtekinthető tetőboxok és egyéb szettek könnyedén kibérelhetőek. A tetőcsomagtartó bérlés egydobozos és több összetevőből álló szettek esetében is lehetséges. A tetőboxok mérete változó, ezért nagyon át kell gondolnia, hogy mely változatok mellett dönt. Ráadásul, az sem mindegy, hogy milyen típusú autója van, hiszen a tetősín is eltérő méretű. De lássuk csak, hogy mi is a különbség a népszerűbb változatok között!

Az egydobozos tetőcsomagtartó esetében egyetlen dobozba csomagolva találja a tetőcsomagtartó rudakat és talpakat. Ezzel szemben a többdobozos kivitelekben már kettő vagy három darab dobozban, külön kell megvásárolnia a tetőcsomagtartó rudakat, az autóspecifikus KIT-eket és a tetőtartó talpakat. A Thule tetőcsomagtartó bérlés egy napra, de akár több hétre is lehetséges. A Thule márkájú tetőboxok garantáltan tökéletes választásnak bizonyulnak minden helyzetben.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás