Térdrögzítő használata különböző helyzetekben

Térdrögzítő különböző térdproblémákra
Térdrögzítő különböző térdproblémákra

A térd egy nagyon kényes testrészünk, ami ha valamilyen módon megsérül, nagyon nehezen orvosolható, egyes esetekben pedig nem is hozható helyre teljesen. A térdrögzítő a térd tehermentesítésére szolgál, így annak ízületi betegségek, fájdalom, kattogás, enyhébb sérülések, ficamok esetében kiválóan alkalmazható. Segíti a térd stabilitását, ezért műtét után is mindig ajánlják a viselését, a rehabilitáció, gyógytorna idején is, de főleg ha vissza akarunk térni a sportoláshoz.

A térdrögzítő aktív sportolóknak is nagyon hasznos, hogy a túlzottan igénybe vett térd ne sérüljön. A Gyógyászati Boltok weboldalán többféle típus fellelhető, amelyek között mágneses térdpánt, elasztikus térdszorító, mágneses térdrögzítő, nyitott és zárt térdprotézis is megtalálható. Ha bármi probléma van, először az orvosával konzultáljon, hogy kiderüljön a helyzet súlyossága, hogy szükség van egyéb kezelésre vagy a térdrögzítő alkalmazása elég, valamint a megfelelő modell kiválasztásában szintén a segítségünkre lesz.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás