Taxis tanfolyam a jóváhagyott személyszállításért

Egy jogosítvánnyal a kezünkben már voltaképpen jó úton vagyunk, hogy legyen valamilyen komoly foglalkozásunk. Természetesen nem árt még néhány hasznos okiratot és engedélyt beszerezni, például a taxis tanfolyam tanulmányain belül, de ha ezekkel megvagyunk, akkor már alkalmazottként egy vállalatnál vagy magánúton is nekikezdhetünk a személyszállításnak.

Természetesen csakis megfelelő képesítést követően történhet mindez, ezért első lépésben ismerkedjünk meg a taxis tanfolyam elvégzéséhez vezető út konkrét lépéseivel! A transzportstudium.hu weboldalon mindent megtalálunk részletesen. Amire feltétlenül szükség van, az a személygépkocsis személyszállító alapképesítés, ugyanis csak erre lehet alapozni.

Ez már majdnem olyan, akárcsak a taxizás, annyi különbséggel, hogy a járműben nincs akkreditált mérőműszer. A taxis tanfolyam során kimondottan erre fókuszál az oktatás. A gyors képzést követően vizsgát kell tenni arra vonatkozóan, hogy mennyire értjük a szerkezet kezelési módját, majd ha minden rendben ment, hamarosan a kezünkben foghatjuk a szükséges dokumentumot.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás