Tartós fali kerékpártartó beszerzése

A kerékpár egy nagyszerű találmány, aminek az evolúciója az egész 19. századot átölelte. Az emberi erővel hajtott járművek legelterjedtebb és a mai napig gyakran használt változata a kétkerekű, amit biciklinek is neveznek.

A régen drótszamárként is emlegetett járgány nemcsak a közlekedésben vált fontossá, hiszen a lábizmok igénybevétele miatt, a sportban is jelentős szerepet kapott. A fali kerékpártartó ugyanúgy megtartja a városi bringákat, mint a terepre tervezett változatokat.

Amúgy ma már a kiegészítők is elég könnyen beszerezhetők, főleg online. Az előbb említett fali kerékpártartó szerepe is jelentős, helyet spórolhat a garázsban, pincében, vagy más melléképületben is, ahol a család összes bringája áll.

A fali kerékpártartó mellett, az autóra szerelhető változatokat is meg tudja rendelni, így egy nyaralás során a kétkerekűek is a családdal utazhatnak. Hegyes, dombos terepeken remekül meg lehet dolgoztatni az izmokat. A webáruházunkban kapható fali rögzítő elemeket olyan ismert gyártók készítik, mint például a Neuzer, a Velomann, a Flinger, a KTM vagy a Topeak.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás