Szolárium tévhitek: a szolárium tényleg öregít?

Hollandimpex szolárium

Minden hölgy szeretné vonzóan napbarnítottá tenni a bőrét. Azonban, sokan nem mernek szoláriumba menni, mert azt gondolják, hogy sokat öregednének miatta. Ez nem feltétlenül igaz, hiszen egy kis odafigyeléssel kompenzálni lehet a negatív hatásokat. Olyan kabint kell választani, amiben nagyon jó minőségű csövek találhatóak. Például, a CollaTan Coffee Love elősegíti a kollagén termelődését, ezzel pedig segít megőrizni a fiatalos vonalakat. Szót kell még ejtenünk a gyulladáscsökkentő hatásáról is.

A napbarnított bőrön kevésbé látszódnak a bőrhibák, ezért megéri a mesterséges barnulás mellett dönteni. Természetesen, nem szabad megfeledkezni a fényvédő krémek használatáról sem. Mivel ezek hidratáló hatással bírnak, ezért a bőr sokkal szebb lesz általuk. Képesek sokkal szebbé varázsolni a mesterséges barnulás eredményét. A megszerzett barnaság lényegesen tartósabb lesz. Ennek érdekében fel kell keresni a Hollandimpex weboldalát. Innen rengetegféle terméket lehet megrendelni.

A nagy választék biztosan elnyeri majd a hölgyek tetszését. Annak sincs akadálya, hogy kész kabinokat vásároljanak maguknak otthonra. Így nem kell minden alkalommal elmenniük a szalonba, amikor egy kicsit barnulni szeretnének. Sort kell keríteniük a csövek megvásárlására is, amire szintén lehetőséget nyújt a vállalat. Igazán modern termékek is találhatóak a kínálatban. Az árak szempontjából szintén lehet tájékozódni. Azok a hölgyek is megtalálják a számításukat, akik akciósan szeretnének vásárolni. A vállalat kizárólag jó minőségű termékeket szerepeltet a készletben. A gépek Németországból vagy Hollandiából származnak.

Nem szoktak elromlani megfelelő üzemeltetés mellett. Akkor sem kell kétségbeesni, ha ez valamilyen ok folytán mégis bekövetkezik, hiszen a szakemberek biztosan képesek lesznek segítséget nyújtani. Rövid időn belül a helyszínre sietnek és megvizsgálják a gépet. Az egyszerűbb hibákat képesek lesznek helyben megjavítani. Nagyobb problémák esetén is lehet rájuk számítani, azonban ilyenkor hosszabb időre van szükségük.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás