Színes és natúr fa játékkonyha

A gyerekek mindig figyelemmel kísérik, amint a szüleik, nagyszüleik sürögnek-forognak a konyhában és készítik a finom falatokat. Ha van otthon egy kellőképpen felszerelt játékkonyha, akkor természetesen nekik is van lehetőségük csodás ételeket főzni. Mivel a kicsik roppant jó megfigyelők, érdemes olyan termékeket választani, amelyek hasonlítanak az „igaziakra”.

A vesszoparipa.hu webáruházban igazán csodálatos kis konyhák kaphatóak, ráadásul fából, így tényleg élethűek, ugyanakkor nagyon tartósak is. Lehet választani színes konyhát, de a fehér-natúr kombinációjú játékkonyha is igazán mutatós.

Úgy a kislányok, mint a kisfiúk megcsillogtathatják itt a kulináris tudásukat és készíthetnek mindenféle finomságot a babáiknak, plüsseiknek és persze az egész családnak. A tűzhely kattogó hangot adó gombokkal lesz megbízható társ a főzésben, de a mosogató, polcok, akasztók is mind-mind arra szolgálnak, hogy a munka gördülékenyen menjen. Tekintse meg Ön is a webshop gazdag kínálatát és válassza ki gyermekének a legjobb játékkonyhát!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás