Szezon eleji nyárigumi akció

Nyárigumi akció

Gumipark műhely színes szolgáltatásokkal várja az autótulajdonosokat. Itt nemcsak vásárolni lehet, hanem szakképzett munkaerő mellett, fel is helyezik az abroncsokat. A nyári gumi nemcsak új, de használt változatai is nagyon keresettek üzletünkben. A minőségi gumijavítás mellett, számítógépes vizsgálatot is végzünk. A centrírozás nagyon népszerű szolgáltatásnak számít. A szezon eleji nyárigumi akció lehetőségét mindenkinek ki kell használni. Teljes garnitúrát, most akár fél áron is haza lehet vinni. Felni kínálatunk is nagyon széles, acél és alumínium változatok közül lehet válogatni. Akár cégek, vállalkozások teljes autóállományának szervizelését is vállalja a műhely. Az itt dolgozók szakértelméhez nem fér kétség sem. Korszerű berendezésekkel dolgoznak, így a hiba lehetőségét is minimálisra lehet csökkenteni. A legkeresettebb nyárigumi márkák közül, meg lehet említeni a Kleber, Michelin, Barum, Continental, Matador termékeket. A kliens kérésére bármilyen méretű, mintázatú abroncsot meg tudunk rendelni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás