Szerver ajánlatok cégeknek

Invitel hoszting szolgáltatás
Invitel hoszting szolgáltatás

A vállalatok életében számos adat gyűlik össze, amelyek szükségesek a mindennapi munkavégzéshez. Az adatok tárolásához megfelelő eszközöket kell alkalmazni, amik nemcsak megfelelő kapacitással rendelkeznek, de biztonságosak is. Az Invitel hoszting szolgáltatásával minden cég bátran alkalmazhatja a szerverek nyújtotta előnyöket. A szolgáltatás igénylésével nem lesz szükség szerverterem kiépítésére, hiszen a szerverek egy központi helyen kerülnek tárolásra, ahol megfelelő energiaellátás és folyamatos hűtés áll a szerverek rendelkezésére. Az Invitel hoszting szolgáltatásával kedvező áron alkalmazhatják a cégek szervereket. A szerverek mindig elérhetőek lesznek a cégek számára, valamint egy operátori és egy hibaelhárító csapat felügyeli majd a szerverek működését. Az Invitel hoszting szolgáltatásával költséghatékony megoldásokat alkalmazhatnak a cégek. A szolgáltató oldalán látható, hogy a szerverekkel kapcsolatos szolgáltatás rugalmas, hiszen ha a cégek igénye megnő a szerverekkel kapcsolatban, akkor a szolgáltató igény szerint bővíti azt.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás