Szellőztető rendszer szakszerű beépítéssel!

Szellőztető rendszer

Valamilyen különleges és minőségi rendszert szeretne beépíteni az otthonába, ami felügyelet nélkül elvégzi a levegőtisztítást? Ez esetben böngéssze végig a szellozes.info weboldalon megtalálható szellőztető rendszer változatokat! Egy nagyméretű házban rendkívüli mértékben oda kell figyelni a szellőzésre. Az állandó ablaknyitogatás, főleg a nagy nyári hőségben vagy a téli fagyok idején nem igazán kifizetődő megoldás a hűtés/fűtés szempontjából.

Gondoljon bele, hogy a kánikulában lehűtött lakás, pár perces szellőzés után mennyire melegszik fel. A hűtésbe beleölt áramdíj azonnal kiszáll az ablakon. Télen pedig a jól befűtött lakásból pár perc alatt kiviszi a huzat a meleget, így a fűtés volt hiába. A weboldal szakemberei többféle megoldást nyújtanak az otthonok szellőztetésére. Az egyik ezek közül a központi hővisszanyerő, ami kezd egyre jobban elterjedni a mai világban. Ennek a szellőztető rendszernek az ára egy 150 négyzetméteres családi ház esetében 1,2-2 millió Ft között mozog.

Természetesen ezen ár alatt is lehetséges a szellőztető rendszer beépítése, csupán a komfortból kell lejjebb adni. A lakás szellőző berendezés 1 millió Forint alatt már kivitelezésre kerülhet. Ám a Zehnder ZCV2 kisventilátort 120 négyzetméternél nem nagyobb családi házakba ajánlják. A különleges lakás szellőző berendezés a mennyezeten kerül elhelyezésre, ami kiszívja a kellemetlen szagú, elhasználódott levegőt és frisset juttat a helyére.

Amennyiben Ön sem engedheti meg magának, hogy több millió forintos szellőző rendszert építessen magának, akkor érdemes a Zehnder ZCV2 lakás szellőző berendezést szemügyre vennie. A szellozes.info weboldalon minden információt megtalálhat a különböző eszközökkel kapcsolatban. A lakás szellőző berendezés egyszerűen és viszonylag rövid idő alatt kiépíthető, csupán az igényeit kell elmondani a szakértőknek. A ventilátor folyamatosan működtethető, hiszen 0-24 órás használatra tervezték. Az eszköz villamos áram fogyasztása rendkívül alacsonynak mondható, tehát anyagilag is mellette dönteni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás