Szalagavatós ruhák bérlése

Szalagavató ruhák kölcsönzése bálokra
Szalagavató ruhák kölcsönzése bálokra

Az immáron tizenkilenc éve megnyitott ruhakölcsönző szalonunkban nemcsak pompás menyasszonyi ruhák, hanem szalagavatós ruhák kölcsönzése is lehetséges bálokra, szalagavatókra. Úgy gondoljuk, hogy egy nő életében nemcsak egy emlékezetes nap létezik, amikor is kimondja az „Igen-t” élete nagy szerelmének, hanem ifjú hölgyként is vannak olyan rendezvények, amelyek egész életére emlékezetesek maradnak. Ilyen például egy szalagavató, ahol épp úgy fontos a felnőtté válás pillanata, mint a gyönyörű szalagavatós ruhák, a smink és frizura viselete, így erre az alkalomra is biztosítjuk ruhák kölcsönzésének lehetőségét.

A szalagavatós ruhák kölcsönzése más bálokra is jó megoldást jelentenek, hiszen színük és díszítésük sok alkalomhoz illenek. A ruhák mellett pedig gondolunk a különféle kiegészítők és cipők biztosítására is, hiszen egy különleges ruha ékszerek és fejdísz által válik igazán mutatóssá és így emeli ki egy fiatal hölgy szépségét. Minden szalagavatós ruhánk a mai menyasszonyi ruha divatot tükrözve készül el, gyors és egyszerű felvételüknek, valamint kellemes viseletüknek hála egyre kelendőbbek a fiatalok körében. Mindemellett minden darabhoz több féle kesztyűt is tudunk ajánlani, így mindenki a stílusához és ízléséhez mérten tud választani. Várunk mindenkit szeretettel!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás