A sportos stílust képviseli a Nautica óra

Nautica óra

A karórák ismét kezdik visszanyerni rég elveszített presztízsüket a kiegészítők körében és egyre-másra találhatunk szebbnél-szebb példányokat, a hölgyek és az urak viseletében egyaránt.

Nem meglepő ez az újabb térhódítás, hiszen sokkal praktikusabb és főleg elegánsabb megnézni az időt a csuklónkra pillantva, mint a mobiltelefonunkat nyitogatni folyton. A Nautica óra a sportosabb dizájnt kedvelőknek kedveskedik a termékeivel.

A japán szerkezetre épülő időmérők rendkívül megbízhatóak, tartósságukat pedig a nemesacélból készült tok és az óralapot védő edzett kristályüveg szavatolja maradéktalanul.

A Nautica óra a karon akkor is egy komolyabb ékszer benyomását kelti, ha éppen nincs rajtunk öltöny. A Nautica óra szíja leginkább szilikonból és bőrből készültek, emiatt felettébb kényelmes a viseletük bármilyen élethelyzetben. Az amerikai óragyártó cég termékpalettája rendkívül széles választást nyújt, a szivárvány szinte bármelyik színéből, így bárki megtalálhatja a stílusához legközelebb álló darabot.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás