Sport után protein szelet

Nem szokása jól bereggelizni, de mégis kellene valami, amivel el tudná indítani a napot, esetleg edzés előtt kapna be egy-két finom falatot? Nos, ezekre az alkalmakra ideális választás a protein szelet, ami alacsony cukortartalommal rendelkezik, ellenben magas és minőségi fehérjetartalommal annál inkább.

Tökélyre fejlesztett íz-kombinációkban kapható protein szelet a scitecgyor.hu webáruházban, ezért ide látogasson el, hogyha ízletes energiapótlásra van szüksége! Akár ebéd utáni desszertnek is kiváló és bónuszban még a benne lévő értékes fehérjék révén hozzájárulhatnak a csontok és az izomzat normál állapotának a fenntartásához is.

Fogyókúra esetén szintén rendkívül hasznos lehet ez a termék, ugyanis a fehérjék hosszú ideig a jóllakottság érzését nyújtják. Viszont ebben az esetben mindenképpen az alacsony cukortartalmú változatot kell keresni! A protein szelet elfogyasztása a legjobb edzés vagy testmozgás után. Válassza ki a számtalan ízesítésű protein szelet kategóriából az Önnek leginkább ízlő darabokat és élvezze a finom aromákat!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás