Sóterápia hatásai a szervezetre

Speleo terápia
Speleo terápia

Az Indiso Speleo Terápia, vagyis sóterápia évezredek óta használatos, bevált és közkedvelt módja a légúti betegségek kezelésének. Lehet szó asztmáról, kruppról, allergiáról vagy valamilyen fül-orr-gégészeti betegségről, a Speleo Terápia biztos gyógyulást hoz a beteg számára. Mindemellett erősíti a szervezet regeneráló képességét és az immunrendszert, ezáltal ellenállóbbá válik a szervezet a vírusok és baktériumok ellen. Ha valaki régóta küzd asztmával vagy allergia tüneteivel, akkor a sóterápia hatásának köszönhetően a tünetek enyhülnek, ritkulnak a rohamok és csökken azok intenzitása, erőssége is. A Speleo Terápia egy alternatív módszer mellékhatások nélkül, a szervezet terhelése nélkül, mégis a legnagyobb hatásfokkal gyógyítva. Az ősidőkben Görögországban használtak először sóterápiát, mikor sóbányába látogatott el a beteg orvosával vagy papjával, akik segédkeztek a folyamatban. Só port lélegeztek be hosszú időn keresztül több alkalommal is, ami eljutva a probléma gyökeréig, és megszűntette a kiváltó okot. Ugyanennek a továbbfejlesztett változata terjed el a világ minden táján, így a régi Szovjetunióba, Németországba és már Amerikába is. Mindig újítottak a módszeren az adott kor fejlettségéhez mérten, így jött létre a ma használt sóterápia.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás