Sikerkönyvek, avagy mitől lesz valami bestseller?

Sikerkönyvek
Sikerkönyvek

Bár az olvasás az utóbbi időben igencsak háttérbe szorult, hála az internet rohamléptű fejlődésének, mégis sokan vannak akik még mindig a hagyományos keretek között szeretnének hódolni az olvasás szenvedélyének. A mai sikerkönyvek pedig arra engednek következtetni, hogy a könyvipar igenis létjogosultságot élvez. Azonban kérdés, hogy mi is számít bestseller listás könyvnek? A bestseller fogalma alapvetően, hogy a legjobban fogyó, de mitől lesz egy adott regény az aktuálisan legtöbb pénzt hozó olvasmány?

Ez nyilván köszönhető egy sikeres marketingnek, de előfordulhat, hogy a könyv híre szájreklám útján terjed el, így repülve a sikerlisták élére. A sikerkönyvek, miután a lista élére kerültek, csak tovább generálják a forgalmat, hiszen a siker jelző még inkább keresetté teszi őket a felhasználók körében. Az aktuális bestsellerek listája pedig megtalálható az újságokban és a neten is, így mindig képben lehetünk a tekintetben, hogy mik is éppen a sikerkönyvek. Így már célirányosan választhatjuk ki azt akár a Könyvmolyképző webáruház kínálatából is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás