Segítségünkre lesz a Széchenyi kártya

Széchenyi kártya

Vállalkozásunk esetében finanszírozási problémák merültek fel? Akkor jól fontoljuk meg, hogy milyen módon veszünk fel kölcsönt! Az államilag kamattámogatott Széchenyi kártya kifejezetten azért lett kialakítva, hogy segítse a kis- és középvállalkozásokat a működésben. A kedvezményes kamatozásnak köszönhetően, nem fogja megterhelni az igénylőt és 1 éves futamidőt követően, akár újabb 1 évre meghosszabbítható, felesleges adminisztráció nélkül.

Ha teljesen biztosra akarunk menni a Széchenyi kártya igénylés esetében, akkor megéri a hitelközvetítőt felkeresni, a megfelelő konstrukció megtalálása végett. Ha így járunk el és adott esetben a cegeskalkulator.hu szakembereihez fordulunk, akkor a szolgáltatás teljesen ingyenesen igénybe vehető.

A független közvetítőcég jól ismeri minden banknak a politikáját, így objektív tényekre alapozva tud segítséget nyújtani az ideális Széchenyi kártya hitelhez. Keresse meg Ön is a vállalkozásának leginkább megfelelő konstrukciót és előzze meg a finanszírozási problémákat! Jobb mindig előrelátóan gondolkodni!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás