Samsonite bőrönd laptoptartó mappával

A Samsonite egy olyan márkanévnek számít, amit talán nem kell senkinek sem bemutatni. Ha ragaszkodik a prémiumkategóriás bőröndökhöz, akkor csakis ezen brand mellett érdemes döntenie! A Samsonite bőrönd ár-érték aránya megfizethető és hosszútávon akár igazi befektetésnek is tekinthető, hiszen megőrzi a tulajdonságait állandó használat mellett is. Az újgenerációs Aeris Spinner kollekcióban lévő darabok mindegyikét ultrakönnyű polipropylén alapanyagból készítették el. Dinamikus formatervezése azonnal felhívja magára a figyelmet.

A süllyesztett fogóval ellátott Samsonite bőrönd belső tere 82 cm, így kényelmesen és jól áttekinthetően pakolható. Minden irányban forgó kerekei mellett számkombinációs zárt is kapott. A bőrönd egykarú teleszkóppal bír. Ezzel szemben, a kabinméretű Samsonite bőrönd alacsonyabb tervezésű, mint a hagyományos utazótáska. Stabilan áll a kitámasztójának köszönhetően. A táska raktere védősínben futó cipzárral biztonságosan zárható. A bőröndhöz egy neoprén anyagból készült, 15,6 colos laptoptartó mappa jár mellé!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás