A rendszergazda szolgáltatás árak esetenként változnak

Rendszergazda szolgáltatás

Tudta, hogy már nem szükséges egy rendszergazdát is felvennie ahhoz, hogy valaki felügyelje a cége számítógépes rendszerét? A rendszergazda szolgáltatás árak még a VIP csomag esetében sem érik el egy teljes munkaidős alkalmazott fizetését, sőt, csak töredékei ennek, így érdemes megismerkedni ezzel a lehetőséggel.

A xit.hu szakértőkből álló csapata munkaállomás és szerverüzemeltetést is kínál, amelyekből választhat a rendszergazda szolgáltatás árak alapján is, de még jobb, ha kér egy árajánlatot. Ugyanis az ajánlatkérés során olyan adatokat kell megadnia, amelyek alapján a Xit munkatársai a lehető legjobb megoldást tudják felvázolni Önnek.

Hiszen nem mindegy, hogy csak néhány felhasználó van, vagy több tízen is használhatják egyszerre a hálózatot. A rendszergazda szolgáltatás árak meghatározásához azt is meg kell adni, hogy hány munkaállomáson, milyen operációs rendszerrel és milyen programokkal dolgoznak. Természetes másféle felügyeletre van szükség, hogyha csak szimpla irodai alkalmazásokat használnak vagy ha ügyviteli szoftver is van a képben.

Ugyanakkor, a személyre szabott rendszergazda szolgáltatás kialakítása azon is múlik, hogy van-e központi számítógép, illetve adattároló, végeznek adatmentést, archiválást, van saját honlapjuk, használnak vírusirtót és milyen egyéb hálózati eszközöket vesznek igénybe. Mindezeket figyelembe véve dől el, hogy a Start, a Smart vagy a VIP csomag felel meg Önnek, illetve a cég struktúrájának, alkalmazottainak.

A xit.hu weboldalon megtalálhat hozzávetőleges árakat, de ezek ügyfelenként változnak, így csak iránymutatásként tekintsen rájuk! Természetesen a rendszergazda szolgáltatás díjai nem fognak teljesen más értékeket mutatni az árajánlatkérés után sem, így nem kell attól tartani, hogy a végén egy óriási összeggel fog szembenézni, amit meg sem engedhet magának. A legextrémebb esetben is helytálló a megállapítás, hogy a rendszergazda szolgáltatás sokkal jobban megéri, mint egyetlen személyt alkalmazni és nemcsak az anyagiak, hanem a szolgáltatással járó előnyök miatt is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás