Randi programok az első találkozóra

randi programok
Randi programok

Néhány üzenetváltás, esetleg egy-két telefonbeszélgetés után mindenki kíváncsi lenne, hogy ki is írja az üzenetek vagy szól bele a telefonba. Randi programok is találhatóak a felületen. Néhány ötletet sorolunk fel, hogy mindenki megtalálhatja a neki tetszőt, ugyanis több korosztályt is célcsoportnak választottunk.

Elsősorban fontos behatárolni, hogy milyen évszak van éppen és az időjárás előrejelzést is érdemes megfigyelni. Innen már könnyebb a böngészés, ugyanis téli, nyári, őszi és tavaszi randi programok külön fel vannak tüntetve.

Egy különleges, személyes találkozó megtervezése előtt érdemes faggatózni egy kicsit, hogy a másik félnek milyen az érdeklődési köre, így könnyebb választani a randi programok közül, hiszen számos fesztivál, kulturális, művészeti rendezvény közül lehet válogatni, de meghittebb eseményekre is van pár ötlet.

Például közös borozás, séta a természetben vagy a kivilágított belvárosban. A második találkozóhely kiválasztása bizonyára könnyebb lesz, akár egy közös főzés vagy fürdőzés is beleférhet.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás