Rád vár a Hatchimals a játéksziget játékboltban!

Hatchimals a játéksziget játékboltban

A gyerekek a legtöbbet utánzás útján tanulnak. Ellesik a szüleiktől mindazt, amit a hétköznapokban tesznek, a főzést, takarítást, autóvezetést például és egyik kedvenc szórakozásuk, hogy ők is eljátsszák ugyanezeket. A kislányok már igen korán megfigyelik, hogy miként kell valakit gondozni.

A Hatchimals a játéksziget játékboltban éppen őrájuk vár, hiszen ezek az aranyos kis figurák pont olyan gondozást igényelnek, mint egy igazi kis élőlény. A játék dobozából még csak egy tojás bukkan elő, de ha a kis gazdája eleget foglalkozik vele és figyelembe veszi a megszületendő kis lény igényeit, amit a tojáshéjon is áttetsző szemszín jelez, akkor rövidesen elkezd kibújni a fióka.

Hogy a sorozat melyik tagja fog előbukkanni, az mindig meglepetés. Az interaktív állatkát ugyanúgy kell gondozni, mint egy kisbabát, hiszen ő is szokott éhes, álmos, nyűgös lenni, de nagyon szeret játszani és a kis gazdáját hamar megszereti. A Hatchimals a játéksziget játékboltban több változatban és kedvező áron vásárolható meg.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás