A Porzsákbázis szaküzlete Budapesten található

Erősebb szívóerő minőségi porszűrővel! 

Takarítson hatékonyan és ne engedje, hogy a felszívott por részecskéi a levegőbe kerüljenek! A Samsung porszívó szűrő meggátolja, hogy a por belekerüljön a motorba és ezután vissza a környezetünkbe. A megfelelően tisztán tartott szűrő, hosszú és hatékony élettartamot biztosít a porszívónak, bármilyen márkáról is legyen szó.

Csupán erre a két tartozékra kell odafigyelni és garantált az eredményes takarítás. Azt is a porszívó típusa határozza meg, hogy milyen porzsák fog belekerülni, mivel nemcsak egyfajta létezik.

Miután megtelt a papír porzsák, cserélni kell! Viszont a textil esetében elég a tisztítás és már készen is áll a következő használatra. A HEPA szűrőnél sincs nehezebb dolgunk, hiszen ezt sem kell kicserélni néhány alkalom után, mivel 1 évig is tökéletesen használható lesz. Hogyha Ön érzékeny a porra, akkor figyeljen oda ezeknek a tartozékoknak az alapos tisztítására!

A Samsung porszívó szűrő csökkenti az allergiás reakciók mértékét. Nemcsak kizárólag ez a gyártó készít ilyen szűrőket, hanem egyre többen kezdték el alkalmazni az antiallergén technológiát.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás