Óriási kihívás egy párkapcsolatban a gyereknevelés

Párkapcsolati tanácsadás szülőknek
Párkapcsolati tanácsadás szülőknek

Minden párkapcsolat átalakul a gyermek születését követően. Ekkor a szülők gyakran olyan nehézségekkel szembesülnek, amelyeket nem tudnak önerőből megoldani. Ebben segíthet a párkapcsolati tanácsadás, ahol a szakemberrel nyugodt körülmények között lehet megbeszélni a problémákat.

A tapasztalatok szerint a válások egy része elkerülhető lenne – ebben segíthet a párkapcsolati tanácsadás. Arról se feledkezzünk meg, hogy a meg nem oldott problémák valószínűleg újra fel fognak bukkanni a következő párkapcsolatokban. Jobb inkább hamarabb szembesülni a gondokkal, mert több család felbomlása lehet az ára a fej homokba dugásának.

Dr. Ferles Péter pszichológusnak már igen nagy gyakorlata van a párokkal való együttműködésben, ezért érdemes hozzá fordulni ilyen jellegű problémákkal. A szakember objektíven tekint a gondokra, és rengeteg új nézőpontot mutathat meg a klienseinek.

Persze az önmunka nem könnyű, ezért időre van szükség az eredmények elérése érdekében. Azonban minden válság lehetőséget jelent a házasság magasabb szintre való emelésében, és pont ebben segíthet a párkapcsolati tanácsadás.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás