A nyitott bukósisak kényelmes és praktikus

Nyitott bukósisak

Aki a hobbi motorozást kedveli, annak valószínűleg kis teljesítményű motorja vagy robogója van. Az ilyen motorok számára elegendő a nyitott bukósisak viselete.

Ez könnyebb és praktikusabb kivitele a biztonsági eszköznek, amely áll alatt egy pánttal rögzül a fejhez, és a nyakat hagyja szabadon mozogni. A felhajtható plexi előlap segítségével gyorsan és könnyen fel- és levehető a nyitott bukósisak. A főleg fiatalok számára gyártott bukósisak komoly technikai vívmányokat sorakoztat fel. A megerősített polikarbonát szerkezete révén igen erős ütéseknek is ellenáll. A pehelykönnyű konstrukciónak köszönhetően, nem terheli meg viselője nyakát, így hosszú ideig gond nélkül hordható.

A nyitott bukósisak kényelmes, cserélhető betéttel rendelkezik, amely kiválóan szellőzik amellett, hogy védi a fejet és az arcot. A karcálló plexi ellenző könnyen tisztítható és cserélhető is igény esetén. A motorosbutik.hu weboldalon számos típus közül választhat. Többféle színben és méretben, illetve női vagy férfi kivitelben kis kapható.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás