Nyílászáró szigetelés házilag

Nyílászáró szigetelés
Nyílászáró szigetelés

Ablakszigetelést többféle módon is el lehet végezni. Az egyik legnépszerűbb módja mégis talán a bemarásos, szilikonos svéd technikával készült szigetelés. Ebben az esetben szilikongumi tölti be a kialakult hézagot. A meleg bent marad, a por és a zaj pedig kint. A szilikongumi puha, nem keményedik meg. Hosszú éveken át megőrzi ezeket a tulajdonságait. Nagyszerű dolog a nyílászáró szigetelés, hiszen még a fűtésre is kevesebbet kell majd fizetni. A szilikongumit nem szabad befesteni, mert azzal nagyban csökken a használati értéke. Az sem gond, ha nem hívunk szakmai segítséget, mert mi magunk is meg tudjuk oldani a nyílászáró szigetelését. A szigeteléshez szükséges szerszámokat már nem is kell megvásárolni, hanem ki lehet bérelni. Ezzel kapcsolatos információkat találunk az interneten. A nyílászáró szigeteléshez szükségünk van egy bemaráshoz használt gépre, markókésre, szilikon alapanyagú szigetelőanyagre. Ezek birtokában bárki el tudja otthon végezni a nyílászáró szigetelését. Érdemes már minél előbb nekikezdeni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás