Növelik a komfortérzetet a beépített teraszok

Beépített teraszok

Képzeljen el egy olyan helyiséget a házához csatolva, amelyiknek a falai üvegből készültek, még egy kevés napsütés is több fokkal megemeli a hőmérsékletet benne, virágokkal, kisasztallal, fotelekkel van berendezve, Ön pedig télen is itt fogyaszthatja el a reggeli kávéját! Bizony, ezt nyújtják a tulajdonosaiknak a beépített teraszok! Ezek a létesítmények a legtöbb esetben családi vagy társasházak földszinti szobáit a kerttel összekötő, többnyire fedett építmények. A teraszkonstrukciók jellemzői a hideg, fagyálló burkolat, ami az évszakok változásával erodálódik.

A megfelelő beépítés kiválasztásával azonban ez a probléma nem fog jelentkezni. Tavasszal, ősszel és télen, a beépített teraszok védenek a hideg ellen, nyáron pedig biztosítják a kapcsolatot az otthonunk és a természet között. Csodálatos és barátságos, otthonos konstrukciók ezek. Ha megrendeli, biztosan nem fogja megbánni a döntését. A beépített teraszok másik jó oldala az, hogy fűteni is lehet ezeket, sőt, mindennap használható szobát lehet kialakítani belőle.

Így eljutottunk a ház alapterületének bővítéséhez is általa. Ez mind szép és jó, mondhatja most, de vajon ki tudja-e majd fizetni az üvegterasz ár végösszegét? Érthető kérdés, viszont ezt az összeget nagyon sok tényező befolyásolja, így még a szakemberek sem tudnak pontos összeget mondani, csak hozzávetőlegeset, azt is a helyszíni felmérés, az alapanyagok kiválasztása és természetesen, a tulajdonos igényeinek megismerése után.

Ugyanis minden üvegterasz más. Az igények és az ízlések is különböznek, nem beszélve arról, hogy mindenkinek más az ideális alapanyag, amiből szeretné elkészíttetni az adott építményt. Nagyon fontos még a hely adottsága is. Befolyásolja az üvegterasz ár kiszámolásának végeredményét a konstrukció tetőszerkezetének alapanyaga, valamint a kért kialakítása. Az egyedi tetőformák vagy megoldások a nyithatóság terén, a szigetelési képesség, a világítás előkészítése, a zárható szigetelt macska- és kutyaajtó beépítése szintén megváltoztathatja az üvegterasz ár összegét.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás