Nem drága az etikett nyomtató

Etikett nyomtató

A különböző termékekre szükséges címkék elkészítése bizony pénzbe és munkába kerül. Azonban ezeket akár saját kezűleg is el lehet készíteni, csak szükség van hozzá a megfelelő nyomtatóra. A cimkecentrum.hu oldalon kapható etikett nyomtató rendkívül hatékony és modern. Ennek a gépnek az alkalmazásával gyorsan lehet jó minőségű címkéket készíteni. Irodai, bolti, de akár otthoni használatra is ajánlott, például a HPRT direkt termál címkenyomtató, ami bár kisméretű, de kitűnő teljesítményt nyújt, napi több száz címke nyomtatására is alkalmas.

Akár 80 mm széles címkére is képes nyomtatni, ami az árkategóriájában teljesen egyedülálló. Alkalmas 1D és 2D vonalkódok nyomtatására is. Nincs szükség önálló program beszerzésére a használatához, mert egy ingyenes címketervező szoftver is tartozik a készülékhez. Válassza ezt az etikett nyomtató kelléket, mert ennek nagy előnye az is, hogy nemcsak drága címkékkel működtethető! Nem kerül sokba a készülék, tehát a pénztárca egész tartalmát nem kell odaadnia érte.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás