Nagyszerű döntés egy Huawei P30 tok

Nagy becsben tartjuk ezeket a készülékeket. Szinte bálványozva tekintünk minden alkalommal a Super AMOLED és az OLED képernyőkre. Amennyire megszoktuk a használatukat, annál nehezebb nélkülözni ezeket, hogyha eltörnek. Többek között a Huawei P30 tok is egy igen drága modell védelmét szolgálja.

A prémiumkategória nagyágyúit már nem igazán éri meg javítgatni, mert manapság egy képernyő vagy hátlapcsere komoly összegeket emészthet fel.

Nem beszélve arról, hogy ezzel a telefon a vízállóságát is elveszítheti, már ha rendelkezett ilyen tulajdonsággal. A Huawei P30 tok azonban kellő védelemmel látja el a telefont, így az esztétikai sérülések is elkerülhetőek a használatával. Többféle modell közül válogathatunk a smartdiszkont.hu webáruháznak köszönhetően.

Aki nem szereti a robosztus megjelenésű tokokat, azoknak a vékonyabb, kecsesebb átlátszó szilikon tokok jelenthetik a megoldást. A Huawei P30 tok akciós áron és többféle színben van jelen a webáruház kínálatában. Emellett sok más praktikus tartozék is helyet kapott a termékek között.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás