Nagyon értékes mézfajta a termelői magyar méz

A termelői magyar méz nagyon értékes
A termelői magyar méz nagyon értékes

A méz egy igen értékes „táplálékunk”, ami kitűnő energiaforrásunk is lehet, mivel főként szőlő- és gyümölcscukrot tartalmaz. A termelői magyar méz olyan „méhészeti termék”, ami a szervezetünkre erősítő és frissítő hatással van. Fogyasztása rövid időn belül csökkentheti az édesség utáni vágyat, ezért segít karcsúságunk megőrzésében is.

Amennyiben az ember gyakran fáradt, illetve gyengének érzi magát, a megfelelő gyógyír egy kis méz fogyasztása, mivel a benne lévő egyszerű cukrok nagyon gyorsan felszívódnak a szervezetbe a száj nyálkahártyáján keresztül. A termelői magyar méz a legösszetettebb élelmiszerek egyike, mivel magas glükóz és fruktóz tartalma mellett, jelentős mennyiségű antioxidánsokat valamint kalciumot tartalmaz. Ezeken kívül található még összetételében réz, vas, magnézium, foszfor, cink, mangán, kálium és kismennyiségben B vitaminok valamint C-vitamin is. A termelői magyar méz igen egészséges termék, aminek rendszeres és mértékletes fogyasztása minden korosztálynak ajánlott.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás