Munkavédelmi bakancs a mechanikai hatások ellen

Munkavédelmi bakancs

A legtöbb munkahelyen a munkavállalók ki vannak téve a különféle veszélyeknek. Egy nagyobb gyárcsarnokban például, ahol daruzási és targoncázási munka is folyik, nem szabad elhanyagolni a munkavédelmi szabályok betartását. A munkavédelmi bakancs kényelmes kialakítású, ráadásul védelmet nyújt a mechanikai hatások ellen. Gondoljon bele, hogy egy vékonyabb orrú cipőre, ha ráesik valamilyen nehezebb tárgy, esetleg egy sniccer, milyen károkat okozhat a lábfejen! Egy acélorrú bakancsban nem okoz kárt az élesebb vagy a nehezebb anyag sem.

A nagy gyárakban, ahol fémekkel dolgoznak, olyan bakancsot kell alkalmazni, ami védelmet nyújt a láb sérüléseivel szemben. A kamino.hu webáruházban igen sokféle terméket szemügyre vehet, amelyek minősége kifogástalan. A munkavédelmi bakancs mindenféle elvárásnak megfelel. Ha raktározással foglalkozik, akkor se feledkezzen meg a megfelelő lábbeli kiválasztásáról! A munkavédelmi bakancs kiválasztásánál az a legjobb, hogyha személyesen történik, hiszen így van lehetősége a felpróbálásra.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás