Modern technológiával végzett duguláselhárítás

duguláselhárítás

A beltéri dugulások a mosogatónál, a fürdőkádban, a padlóösszefolyónál, a WC-nél, a mosdónál vagy a csatornán belül a rendelkezésünkre álló korszerű technológiával rövid időn belül megszüntethetők. A BL-Online Kft. weboldalán tájékozódhat a szolgáltatásainkról! A kézi és elektromos gépek a BL-Online oldalán tekinthetők meg, melyek beltéri dugulások falbontás nélküli megszüntetését teszik lehetővé. Többek között REMS márkájú gépek is segítik cégünk munkáját a duguláselhárítás elvégzésében, bárhol is keletkezzenek azok a lakáson belül. A REMS Mini Cobra dugulás elhárító gépek egyik típusa kézi, a másik villamos meghajtású. A fejlesztésük során arra törekedtek, hogy a szagelzárókban és a szűk csövekben is biztonságosan vezethetők legyenek. Mindkét készüléktípusra kiváló minőségű, drága rugóacél huzalból készült spirált építettek, mely komoly mértékben hozzájárul a biztonságos csőtisztításhoz. A REMS Pull-Push kézi készülék, amint az a nevében is benne van nagy szívó és nyomóerővel rendelkezik, így segítségével hatékonyan megszüntethető a dugulás.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás