Modern megoldásokat rejt a fali szappanadagoló

Fali szappanadagoló

A kézmosószappanok a célnak tökéletesen megfelelnek, de gyakran nem túl esztétikus megoldást jelentenek. A fali szappanadagoló designelemként remekül funkcionál. A mosdó kagylóján nem foglalja a helyet, és a kellemetlen szappanlerakódásoktól is megkíméli a használóját. Gazdaságosan beosztja a szappan adagolását, és használata teljesen higiénikus.

A plázákban, klubokban, éttermekben, ahol sok ember megfordul, elengedhetetlen a tisztaság, ami meggátolja a kórokozók elszaporodását. A fali szappanadagoló ezért jelent előnyt a használatakor, mert léteznek olyan szenzorral felszerelt változatok is, amelyek elősegítik az érintésmentes adagolást. Tehát nem kell hozzáérni vagy megnyomni, hogyha szeretnénk kezet mosni.

Különböző borításokkal kapható, és a tároló tartály mérete is modellenként változó. Nem áll fenn az a kellemetlenség sem, hogy a folyékony szappan utócseppjei hagyjanak kellemetlen nyomot a helyiségben. Ez a fali szappanadagoló cseppzáró technológiájának köszönhető. Egy egyszerű eszköz számos praktikus megoldással, ami kényelmesen varázsolja higiénikussá a környezetét.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás