Mobil infraszauna a test kényeztetésére

Mobil infraszauna
Mobil infraszauna

A nők mindig próbálnak erejükön felül teljesíteni a hétköznapokban, ezért megérdemelnek egy kis kényeztetést. Azonban, a legtöbben arról számolnak be, hogy egyszerűen nincsen idejük erre, és felőrlik őket a mindennapi teendők.

Szerencsére a mobil infraszauna használata érdekében nem kell elmenni otthonról, mert a beüzemeléshez csupán pár gombnyomásra van szükség. A kis méretnek köszönhetően a fekvő állásban lévő kabin akár a földre vagy az ágyra is letehető.

Az infravörös sugarakkal működő, mobil infraszauna a fogyni vágyó hölgyek esetében is remek vételnek számít, mert a méreganyagok kiürülnek a szervezetből, és csökken a kritikus testtájak térfogata. A stressz levezetésére is lehetőség nyílik, ami a háziasszonyok esetében nagy előnyt jelent.

A mobil infraszauna az immunerősítésben is jeleskedik, ezért még egy érv szól a rendszeres használata mellett. Az energiaszint is nő az infravörös sugaraknak hála, illetve a keringés is felgyorsul. A fokozott anyagcsere hatására halványodik a narancsbőr is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás