Mit jelent a vasalásmentes ing?

vasalásmentes ing
vasalásmentes ing
A vasalást nem igénylő ruhadarabok nagyon népszerűek, hiszen sok háziasszony dolgát könnyítik meg. Sokan többféle kérdéseket tesznek fel önmagukban, mint például, hogy tényleg nem kell-e vasalni, milyen alapanyagból készülnek a ruhák, nem kényelmetlen-e a viselésük. Most ezekre próbálunk meg válaszokat adni. Az egyik legnépszerűbb darabnak talán a férfi vasalásmentes ing számít, viszont ahhoz, hogy az tényleg vasalásmentessé váljon, mindenképpen tisztában kell lenni egy pár alapvető fogalommal.

A frissen kimosott vasalásmentes inget vállfán kell szárítani. Gyűrődés nélkül, sima felülettel szárad, így szinte azonnal viselhető. Tényleg nem igényel semmiféle vasalást. A vasalásmentes ing teljes mértékben pamutból készül, nincs benne semmiféle műszál vagy egyéb szintetikus alapanyag. Viselése kényelmes, akár egész nap is hordható. A vasalásmentes ing gyártásánál kell keresni a titok kulcsát. A pamutszálakat üreges szerkezetűvé alakítják, így azok vízzel érintkezve igyekeznek visszanyerni eredeti állapotukat, egyenes alakjukat.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás