Mit jelent a párás ablak?

párás ablak
párás ablak
Ha párás a levegő az otthonunkban, akkor az sok problémával jár. Érdemes utána járni, hogy miért is fordulhat ez elő. A magas páratartalom problémáját meg kell oldani, hiszen ellenkező esetben a penészfoltok megjelenéséhez vezethet. A párás ablak megjelenésének oka az, hogy sokkal hidegebb, mint a mellette lévő fal. Így alakul ki az ablakon lévő harmatos jelenség. Amikor állandóvá válik a párás ablak jelenléte, akkor sajnos a penész fog következő lépésként megjelenni. Az ablakok mellett, a falak és a bútorok szintjéig is elérhet a penész.

Ha nem előzzük meg a problémát, akkor sajnos nagyon komoly légúti problémák kialakulásához is vezethet, amelyek visszafordíthatatlan hatással rendelkeznek. Amikor megjelenik a párás ablak, már akkor lépni kell. Érdemes olyan páramentesítő készüléket beszerezni, amelyik segít hatékonyan összegyűjteni a légtérben lévő pára mennyiségét. Az ilyen berendezéseket online is meg lehet vásárolni. Kattintsunk bizalommal a Bolthely webáruház oldalára, ahol mindent egy helyen meg lehet kapni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás