Mire számíthatunk, ha kézbe vesszük az Ébredés az Ötödik dimenzióban művet?

Mi, emberek, sokszor nem is vagyunk tisztában a saját képességeinkkel. A bennünk rejlő végtelen teremtő erő –sokak hite szerint- isteni mivolta az, ami formálja a jelenünket és hatással van a jövőnkre. Ezt a kétségtelenül érdekes kérdéskört vitatja az Ébredés az Ötödik dimenzióban című alkotás, Maureen J. St. Germain tolmácsolásában.

A szerző saját alkotását előszeretettel emlegeti egyfajta útmutatóként a totális átalakuláshoz – ahhoz a folyamathoz, aminek lépéseit leküzdve levethetjük a gyarló emberi tulajdonságainkat, megtisztulhatunk és használhatjuk a bennünk szunnyadó erőt.

Az Ébredés az Ötödik dimenzióban segít alkalmazni az alvás és az álmodás során generált energiát. Ahogyan egymás után vesszük a fejezeteket, rájöhetünk arra is, hogy a belső énünkkel való őszinte alapokon nyugvó kapcsolattartás bizony nem egyszerű folyamat. A könyv olvasása közben egyre közelebb kerülünk ehhez a vitathatatlanul misztikus témához, ami annyira érdekfeszítő, hogy óhatatlanul is beszippantja még a legszkeptikusabb olvasót is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás