Mire képes a párátlanító?

A párátlanítónak hasznát vesszük
A párátlanítónak hasznát vesszük

Nagyon sok konyhában és fürdőszobában okoz gondot a párás levegő, mert hamar megjelennek a falon a penészfoltok. Ez nem csak esztétika gondokat jelent, de komoly egészségügyi panaszokat is okozhat. A párátlanító készülék segít elpusztítani a penészgombát azáltal, hogy lecsökkenti a levegő relatív páratartalmát. A penészgombák csak olyan helyen tudnak megtelepedni és elszaporodni, ahol megfelelően nedvesek a falak. Ezek a körülmények főleg a fürdőszobákban és a konyhákban adottak. De megjelenhetnek a rosszul szellőző pincékben is.

 

 

Sőt egy-egy régebbi házban, melynek a szigetelése már nem megfelelő, és könnyen átnedvesednek a falak, akár az egész házban megjelenhetnek. A párátlanító azáltal, hogy alacsonyan tartja a relatív páratartalmat, hozzájárul a falak gyorsabb száradásához. Az állandó használata pedig megakadályozza, hogy a falak újra átnedvesedjenek, így a penész nem tud elszaporodni rajta. A párátlanító készülék működése közben nagyon halk, ezért nem okoz gondot az éjszakai üzemeltetése sem.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás